wykrojniki

Prototypy opakowań

Prototyp obrazuje kształt pudełka, sposób jego zamykania i składania. Wycinany jest z folii, tektur, kartonów, które mają takie same właściwościi gramaturę jak papier z którego produkowane będą opakowania. Na tym etapie można wprowadzać zmiany i korekty projektu co daje szansę na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów w budowie opakowania.

Pomagamy zrozumieć powiązania między rodzajami papieru a konstrukcjami opakowań co może być pomocne przy wyborze materiału oraz charakteru opakowania.

Coraz większa liczba handlowców poszukuje sposobu jak zaprezentować klientowi pomysł na ciekawe opakowanie, przed jego wykonaniem

Można rysować szkice, opowiadać jak będzie to wyglądało czy przygotować wizualizację 3D. Trudno jednak do tak pokazanego opakowania, włożyć rzecz dla niego przeznaczoną oraz sprawdzić czy się w nim mieści i jak się prezentuje. Podczas takich właśnie rozmów i dociekań niezastąpiony jest wycięty prototyp-model, który można złożyć  testując funkcjonalność  opakowania, tym samym zyskując wiarygodny obraz jego skuteczności.

Producentom opakowań z folii, tektury i kartonu, handlowcom proponujemy makiety opakowań wycięte na podstawie precyzyjnie przygotowanych i dokładnych projektów.

Przedsiębiorcy dzięki takim prototypom mają szansę uatrakcyjnić swoją ofertę poprzez szybkie, wizualne przedstawienie swojej propozycji. Rekomendujemy Handlowcom stosowanie modeli pudełek, ekspozytorów, standów, opakowań ozdobnych gdyż poprzez taką formę prezentowania swojej oferty zwiększają skuteczność swoich działań w różnych obszarach zawierania kontraktów z klientami.


Copyright 2012 - 2023 Wykrojniki.pl Wszystkie prawa zastrzeżone