wykrojniki

Wykrojniki do tektury falistej

Wytrzymały na obciążenia

Szerokie zastosowanie tego typu wykrojników czyni je niemal uniwersalnym narzędziem sprawdzającym się przy wycinaniu z cienkiej mikrofali poprzez grubszą falę B, C aż do grubych 5-cio i 7-mio warstwowych tektur w różnych typach i rodzajach.
Ciekawostką jest fakt, iż osiągają tak duże gabaryty, że z trudnością mieszczą się do samochodów transportowych.
Największe egzemplarze mogą dochodzić do 2500*1500 mm i więcej.

Wytrzymać najgrubsze

Najważniejszym elementem wykrojników do tektur są ich mocne podzespoły-specjalnie dobrana, niższa sklejka, wytrzymałe noże łączone i dostawiane do siebie w sprawdzonym systemie, który zapewnia dobrą pracę wykrojnika podczas wycinania nawet największych elementów pudeł zbiorczych i standów. Super twarde noże, stabilnie umocowane w sklejce przyjmują na siebie również te bardzo grube tektury wycinając dokładnie, zadane konstrukcje pudeł. Przetestowane nowatorskie wzmocnienia w wykrojnikach do tektur czynią je zwartymi i solidnymi narzędziami spełniającymi pokładane w nich oczekiwania.

Pomóc może guma

Cechą szczególną tych funkcjonalnych narzędzi jest przemyślana budowa, dobre wykonanie a także dodatkowe noże atakujące, przyjmujące pierwsze uderzenie wałków wykrawających, stabilizują one ułożenie wykrojnika na maszynie oraz chronią pozostałe noże. Wszystkie ostrza otulone są miękką gumą, łatwo uginającą się pod ciężarem dogniatanej tektury, obniżającą się na taką wysokość aby wycinana tektura nie uległa zmiażdżeniu. Amortyzatory umożliwiają sprawne odbicie arkusza falistej tekturki z wnętrza wykrojnika. Oczywiście poszczególne strefy w wykrojniku zaopatrzone są gumą o odpowiedniej twardości i właściwościach, tworząc nierzadko kolorową mozaikę wskazującą strefy obciążeń oraz zagęszczeń noży.

Różne kształty i kolory gum? Dlaczego?

Serce się raduje gdy z jednej strony ubywa arkuszy a z drugiej strony rośnie sterta gotowych opakowań. Możesz mieć ich jeszcze więcej w krótszym czasie gdy zamówisz mocny wykrojnik ze specjalnym systemem amortyzatorów, które sprawnie odpychają formatkę z wykrojnika. Dobrze dobrane i trwałe komponenty wykrojników do tektur falistych mogą urzeczywistnić to marzenie! Podnieś komfort swojej pracy i bądź pewien, że używasz najlepszych narzędzi!


Copyright 2012 - 2023 Wykrojniki.pl Wszystkie prawa zastrzeżone